حضور الو سی ام اس در سی‌ و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

 

در سال جاری (اردیبهشت 1402) نیز سایت سازالو سی ام اس در سی‌ و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد. نمایشگاه کتاب امسال از 20 تا 30 اردیبهشت برگزار می‌شود و محل غرفه الو سی ام اس در سالن رسانه‌های دیجیتال است. اما حضور الو سی ام اس نسبت در نمایشگاه کتاب تهران متفاوت است.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نمایشگاه کتابی است که همه ساله و در میانه اردیبهشت هر سال برگزار می‌شود. این نمایشگاه، یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی در ایران است. در سال های گذشته مدتی مکان برگزاری این نمایشگاه از مصلی بزرگ امام خمینی (ره) به شهر جدید آفتاب منتقل شد، اما دوباره به مصلی منتقل شد. پیش از انتخاب مصلی بزرگ امام (ره) برای این رویداد، مدتی نمایشگاه در انتهای بزرگراه چمران برگزار شد.

حضور الو سی ام اس در نمایشگاه
 امســال (اردیبهشت ۱۴۰۲) الو سی ام اس در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضــور دارد . الو سی ام اس در اوایل سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را اغاز کرد. الو سی ام اس با فعالیت در زمینه های سایت ساز , طراحی وب سایت های اشتراک گذاری ویدیو , سامانه پیامکی (الو اس ام اس) و کارت ویزیت هوشمند یکی از استارتاپ های موفق در این زمینه ها میباشد .

اصلی ترین محصول الو سی ام اس سایت ساز اختصاصی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و بزرگ است . که شما بدون نیاز به هیچ گونه دانش فنی می توانید یک وب سایت اینترنتی ایجاد کرده و کسب و کار خود را راه اندازی و یا توسعه دهید . در دنیای امروز که تجارت ها در بستر اینترنت شکل حرفه ای گرفته است داشتن یک وب سایت زیبا و بهینه شده حکم یک مغازه واقعی در بهترین جای شهر را برای شما دارد ولی نه فقط برای مخاطبانی که در آن محل زندگی میکنند و یا مسیر آنها از آنجا میگذرد بلکه ویترین شما به تمامی کشور نمایش داده میشود.از دیگر محصولات الو سی ام اس میتوان به سامانه پیامکی و کارت های ویزیت هوشمند اشاره کرد .

به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *